(1) Motor, elektrik enerjisini mekanik enerjiye dönüştüren ve stator, rotor, demir çekirdek, manyetik çelik ve diğer bileşenlerden oluşan bir cihaza atıfta bulunur. Esasen, İHA'nın motoru, pervanenin dönmesi yoluyla aşağı doğru itme kuvveti oluşturan fırçasız bir motordur.
(2) ESC, elektronik regülatörü ifade eder ve temel görevi, uçuş kontrol panosundan gelen kontrol sinyalini motorun akım büyüklüğüne çevirerek hızını kontrol etmektir.
(3) Pervane, bir motorun dönme enerjisini itme veya kaldırma kuvvetine dönüştüren bir cihazdır.
(4) İHA'nın bataryası genellikle yüksek enerji yoğunluğu, hafifliği ve yüksek akım direnci değeriyle öne çıkan yüksek hızlı bir lityum polimer bataryadır.
| Model | AL4-22 |
| Pestisit Tankı | 22L |
| Yapı | katlanabilir şemsiye |
| Net ağırlığı | 19,5 kg |
| Kalkış ağırlığı | 55 kg |
| Pil kapasitesi | 14S 22000 mAh*1 adet |
| Sprey hızı | 0-10 m/s |
| Sprey genişliği | 7-9 ay |
| Meme No. | 8 adet |
| Püskürtme akışı | 3,5-4 L/dakika |
| Püskürtme verimliliği | 9-12 hektar/saat |
| Rüzgar direnci | 10 m/s |
| Drone yayılım boyutu | 2025*1970*690 mm |
| Drone'un katlanmış boyutu | 860*730*690 mm |
Aolan Sprayer drone şirketi OEM/ODM hizmetleri sunmaktadır. Tarım ilaçlama dronları toptancısıyız ve dünya çapında distribütörler ve acenteler arıyoruz.

Manuel mod:
Uzaktan kumanda ile manuel olarak çalıştırın. Entegre uzaktan kumanda. Bluetooth ve USB bağlantısını destekler. Yer istasyonu, görüntü iletimi.
Otomatik mod:
Uygulama ile otonom uçuş
Çoklu dil desteği: İngilizce, İspanyolca, Rusça, Portekizce vb.
Uçuş Rotası Planlaması
Gündüz ve gece ilaçlama çalışmalarına destek verin.
HD kamera ve LED gece lambalarıyla donatılmış FPV sistemi kuruldu.
- 120 derecelik geniş görüş açısı, uçuşu daha güvenli hale getirir.
- Gece görüşünün parlaklığını ikiye katlayarak gece ilaçlama için daha fazla olanak sağlar.
Başlık buraya gelecek.
Yarı Otomatik PET Şişe Üfleme Makinesi, Şişe Yapma Makinesi, Şişe Kalıplama Makinesi, PET Şişe Üretim Makinesi, her şekil ve boyutta PET plastik kap ve şişe üretimi için uygundur.
Başlık buraya gelecek.
Yarı Otomatik PET Şişe Üfleme Makinesi, Şişe Yapma Makinesi, Şişe Kalıplama Makinesi, PET Şişe Üretim Makinesi, her şekil ve boyutta PET plastik kap ve şişe üretimi için uygundur.
Arazi takip radarı bulunan ilaçlama dronu, gerçek zamanlı arazi ortamını algılayabilir ve uçuş yüksekliğini otomatik olarak ayarlayabilir. Değişken arazi koşullarına uyum sağlamayı garanti eder.
Engel algılama radar sistemi, toz ve ışık girişiminden bağımsız olarak her ortamda engelleri ve çevreyi algılar. Otomatik engel algılama ve uçuş ayarlama fonksiyonları, püskürtme sırasında uçuş güvenliğini sağlar.