| Öğe | AL4-30 |
| Kapasite | 30L/30kg |
| Net ağırlığı | 25,5 kg |
| Kalkış ağırlığı | 70 kg |
| Meme | 2 santrifüj nozül |
| Sprey genişliği | 8-10 ay |
| Püskürtme verimliliği | 12-15 hektar/saat |
| Püskürtme akışı | 3,5-4 L/dakika |
| Uçuş süresi | 10 dakika |
| Sprey hızı | 0-10 m/s |
| Pil | 14S 28000 mAh akıllı pil |
| Şarj cihazı | 3000W 60A akıllı şarj cihazı |
| Rüzgar direnci | 10 m/s |
| Uçuş yüksekliği | 0-60 m |
| Uçuş yarıçapı | 0-1500 m |
| Yayılma boyutu | 2460*2530*655 mm (±10 mm) |
| Katlanmış boyut | 960*640*655 mm (±10 mm) |
Daha fazla bilgi için lütfen mesaj bırakın veya sağdaki WhatsApp butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçin.
Size en kısa sürede cevap vereceğiz. Teşekkürler!