| Öğe | AL4-20 |
| Kapasite | 20L/20kg |
| Net ağırlığı | 24 kg |
| Kalkış ağırlığı | 55 kg |
| Meme ucu: | 2 santrifüj nozül |
| Sprey genişliği | 7-9 ay |
| Püskürtme verimliliği | 9-12 hektar/saat |
| Püskürtme akışı | 3,5-4 L/dakika |
| Uçuş süresi | 10 dakika |
| Sprey hızı | 0-10 m/s |
| Pil | 14S 22000 mAh akıllı pil |
| Şarj cihazı | 3000W 60A akıllı şarj cihazı |
| Rüzgar direnci | 10 m/s |
| Uçuş yüksekliği | 0-60 m |
| Uçuş yarıçapı | 0-1500 m |
| Yayılma boyutu | 2400*2460*630 mm (±10 mm) |
| Katlanmış boyut | 955*640*630 mm (±10 mm) |
Daha fazla bilgi için lütfen mesaj bırakın veya sağdaki WhatsApp butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçin.
Size en kısa sürede cevap vereceğiz. Teşekkürler!