| Model | AL4-10L |
| Pestisit Tankı | 10L |
| Yapı | katlanabilir şemsiye |
| Net ağırlığı | 12 kg |
| Kalkış ağırlığı | 26 kg |
| Pil kapasitesi | 12s 16000mAh*1 adet |
| Sprey hızı | 0-10 m/s |
| Sprey genişliği | 4-5,5 m |
| Meme No. | 4 adet |
| Püskürtme akışı | 1,5-2 L/dakika |
| Püskürtme verimliliği | 5-6 hektar/saat |
| Rüzgar direnci | 10 m/s |
| Drone yayılım boyutu | 1100*1100*600mm |
| Drone'un katlanmış boyutu | 690*690*600mm |
Aolan Sprayer drone şirketi OEM/ODM hizmetleri sunmaktadır. Tarım ilaçlama dronları toptancısıyız ve dünya çapında distribütörler ve acenteler arıyoruz.

Manuel mod:
Uzaktan kumanda ile manuel olarak çalıştırın. Entegre uzaktan kumanda. Bluetooth ve USB bağlantısını destekler. Yer istasyonu, görüntü iletimi.
Otomatik mod:
Uygulama ile otonom uçuş.
Çoklu dil desteği: İngilizce, İspanyolca, Rusça, Portekizce vb.
Uçuş Rotası Planlaması.
Gündüz ve gece ilaçlama çalışmalarına destek
HD kamera ve LED gece lambalarıyla donatılmış FPV sistemi kuruldu.
- 120 derecelik geniş görüş açısı, uçuşu daha güvenli hale getirir.
- Gece görüşünün parlaklığını ikiye katlayarak gece ilaçlama için daha fazla olanak sağlar.
Başlık buraya gelecek.
Yarı Otomatik PET Şişe Üfleme Makinesi, Şişe Yapma Makinesi, Şişe Kalıplama Makinesi, PET Şişe Üretim Makinesi, her şekil ve boyutta PET plastik kap ve şişe üretimi için uygundur.
Başlık buraya gelecek.
Yarı Otomatik PET Şişe Üfleme Makinesi, Şişe Yapma Makinesi, Şişe Kalıplama Makinesi, PET Şişe Üretim Makinesi, her şekil ve boyutta PET plastik kap ve şişe üretimi için uygundur.
Arazi takip radarı bulunan ilaçlama dronu, gerçek zamanlı arazi ortamını algılayabilir ve uçuş yüksekliğini otomatik olarak ayarlayabilir. Değişken arazi koşullarına uyum sağlamayı garanti eder.
Engel algılama radar sistemi, toz ve ışık girişiminden bağımsız olarak her ortamda engelleri ve çevreyi algılar. Otomatik engel algılama ve uçuş ayarlama fonksiyonları, püskürtme sırasında uçuş güvenliğini sağlar.