1. Esnek ve basit.
İlaçlama dronu, güçlü ultra düşük irtifada uçuş yeteneği, esnek ve basit uçuş içi ilaçlama teknolojisi ve yüksek güvenlik faktörü sunmaktadır. İlaçlama teknolojisi, ilaçlama yapılmayan alanlarda sis damlacıklarının yayılmasını azaltan ultra düşük irtifada ilaçlama yöntemini kullanmaktadır. Pestisit ilaçlamasındaki önemli artış nedeniyle, dronla pestisit ilaçlama son yıllarda en hızlı büyüyen teknolojik alan haline gelmiştir.
2. Ekonomik ve güvenli.
İHA'ların kullanımı, ilaçlama çalışanlarının ilaçlama ortamından uzakta, uzaktan ilaçlama yapmalarına olanak tanıyarak zehirlenme ve sıcak çarpması risklerini ortadan kaldırır. Ayrıca, İHA, ultra düşük hacimli uygulama teknolojisinin bir parçası olan özel bir preparat kullanır; bu da dekar başına sadece 300-500 ml (su dahil) ilaçlama anlamına gelir ve ilaç kullanım oranını %30'dan fazla artırabilir, su ve ilaç tasarrufu sağlayabilir ve çevre dostu olabilir.
3. Verimli ve uyumlu.
İlaçlama dronu yüksek verimliliğe sahiptir. Dakikada 1 ila 2 dönüm, günde ise 200 ila 300 dönüm ilaçlama alanı kaplar; bu da 20 ila 80 kişinin iş gücüne eşdeğerdir. Ayrıca, ilaçlama için sıra yüksekliği 0,5-2 metre arasında değişebilir. Aşağı doğru spiral kanat tarafından oluşturulan yoğun hava akımı, sıvı ilacı doğrudan bitki yapraklarının ön ve arka yüzlerine ve gövde tabanına yönlendirerek güçlü yukarı ve aşağı penetrasyon, az sapma ve ince sis damlacıkları ile homojen bir püskürtme sağlar.
| Model | AL6-30 |
| Pestisit Tankı | 30 litre |
| Yapı | katlanabilir şemsiye |
| Net ağırlığı | 24,5 kg |
| Kalkış ağırlığı | 70 kg |
| Pil kapasitesi | 14 saniye 28000 mAh |
| Sprey hızı | 0-10 m/s |
| Sprey genişliği | 8-10 m |
| Meme No. | 8 adet |
| Püskürtme akışı | 3,5-4 L/dakika |
| Püskürtme verimliliği | 12-15 hektar/saat |
| Rüzgar direnci | 10 m/s |
| Drone yayılım boyutu | 2865*2645*750 mm |
| Drone'un katlanmış boyutu | 1435*940*750 mm |
Aolan Sprayer drone şirketi OEM/ODM hizmetleri sunmaktadır. Tarım ilaçlama dronları toptancısıyız ve dünya çapında distribütörler ve acenteler arıyoruz.

Manuel mod:
Uzaktan kumanda ile manuel olarak çalıştırın. Entegre uzaktan kumanda. Bluetooth ve USB bağlantısını destekler. Yer istasyonu, görüntü iletimi.
Otomatik mod:
Uygulama ile otonom uçuş
Çoklu dil desteği: İngilizce, İspanyolca, Rusça, Portekizce vb.
Uçuş Rotası Planlaması
Gündüz ve gece ilaçlama çalışmalarına destek verin.
HD kamera ve LED gece lambalarıyla donatılmış FPV sistemi kuruldu.
- 120 derecelik geniş görüş açısı, uçuşu daha güvenli hale getirir.
- Gece görüşünün parlaklığını ikiye katlayarak gece ilaçlama için daha fazla olanak sağlar.
Başlık buraya gelecek.
Yarı Otomatik PET Şişe Üfleme Makinesi, Şişe Yapma Makinesi, Şişe Kalıplama Makinesi, PET Şişe Üretim Makinesi, her şekil ve boyutta PET plastik kap ve şişe üretimi için uygundur.
Başlık buraya gelecek.
Yarı Otomatik PET Şişe Üfleme Makinesi, Şişe Yapma Makinesi, Şişe Kalıplama Makinesi, PET Şişe Üretim Makinesi, her şekil ve boyutta PET plastik kap ve şişe üretimi için uygundur.
Arazi takip radarı bulunan ilaçlama dronu, gerçek zamanlı arazi ortamını algılayabilir ve uçuş yüksekliğini otomatik olarak ayarlayabilir. Değişken arazi koşullarına uyum sağlamayı garanti eder.
Engel algılama radar sistemi, toz ve ışık girişiminden bağımsız olarak her ortamda engelleri ve çevreyi algılar. Otomatik engel algılama ve uçuş ayarlama fonksiyonları, püskürtme sırasında uçuş güvenliğini sağlar.